Aktuality - Desať rokov obnovy ochotníckeho divadla v Lozorne

Desať rokov obnovy ochodníckeho divadla v Lozorne 1

prijmite pozvanie na oslavu 10. narodením ochotníckeho divadla VaDiDlo plnú workshopov, aktivít a spomienok

📣 Už túto sobotu 16.9.2023 Vás srdečne pozývame do sály kultúrneho domu Jozefa Ráca v Lozorne (bývalé ŠK Lozorno), kde spoločne oslávime 10 rokov nášho ochotníckeho divadla VaDiDlo 🎭🥳.

👉 Deti aj dospelí sa môžu tešiť na herecké workshopy pod vedením našej Peťky a Danky, kreatívnu tvorbu s Paulínkou a Katkou, spolu s ostatnými členmi nášho divadla 🥰.

‼ Nenechajte si ujsť túto príležitosť a príďte si vyskúšať, aké je to premeniť sa na niekoho úplne iného 😎🤩😃.

👉 Čas od 10:00 do 14:00 hod. je venovaný deťom a od 14:00 do 19:00 hod. príde čas na "dospelákov".

👉 od 17:00 bude navyše prebiehať beseda s hercom Slovenského národného divadla, Romanom Poláčikom o jeho hereckej ceste v divadle a pred kamerami 😎

Tešíme sa na vás! Vaše VaDiDlo! ❤️

Plagát