Aktuality - ENEM PRO LOZORNO 2024

ENEM PRO LOZORNO 2024 2

Štvrtý ročník participatívneho rozpočtu je tu!

Milí Lozorňania!

Obec Lozorno vyčlenila na podporu nápadov 8 000 €, pričom výška podpory na jeden nápad je až 2 500 €

Participatívne projekty predstavujú jedinečnú príležitosť pre individuálny a kolektívny rast. Keď sa rozhodnete zapojiť do týchto projektov, otvárate dvere pre nekonečné možnosti osobného rozvoja a spoločenského prínosu. Je to príležitosť pre vás, aby ste vstúpili do sveta spolupráce, inovácie a tvorivosti. Zapojenie do participatívnych projektov znamená byť súčasťou niečoho väčšieho než len seba. Participatívne projekty majú schopnosť meniť svet a zlepšovať životy ľudí.

Ak teda váhate, či sa zapojiť do participatívnych projektov, neváhajte a dajte sa do toho! Je to cesta plná výziev, objavovania nových možností a rozvoja. Vaša účasť môže priniesť pozitívne zmeny  okolo vás - v prostredí, kde žijete. Pripojte sa k tejto dobrodružnej ceste spoločného úsilia a urobte krok smerom k zmysluplnému zlepšovaniu, skrášľovaniu prostredia nášho Lozorna!

Princíp je jednoduchý: Vy zorganizujete, občania rozhodnú, obec zaplatí.

Ako získať finančné prostriedky?       nápad

Napíšte svoj zámer, ako by ste chceli zmeniť/ rozvíjať dobré vzťahy/ skrášliť priestor.

1. Predstavte sa. Popíšte svoje skúsenosti a vysvetlite dôvody, prečo ste sa rozhodli pre svoj nápad (čo vás motivovalo). Priložte fotografiu miesta/ aktivity a vášho tímu.

2. Popíšte na aký účel potrebujete finančné prostriedky (rozpočet).

3. Aký prínos bude mať váš nápad pre obyvateľov Lozorna.

Prihlásiť sa môžete do: 25. marca 2024

Vaše nápady posielajte elektronicky cez:

lozorno.napady.hlasobcanov.sk

O projektoch rozhodnú občania v hlasovaní.

Bližšie informácie resp. technickú podporu vám poskytne Mgr. Adriana Očenášová, +421 903 266 272 alebo TU.

Dátum vloženia: 7. 2. 2024 10:13
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 2. 2024 10:21