Aktuality - L’ETAPE Slovakia by Tour de France sa aj tento rok vracia do Lozorna

L’ETAPE Slovakia by Tour de France sa aj tento rok vracia do Lozorna 1

v nedeľu 20.8.2023

Milí Lozorňania,

aj v tomto roku sa cyklistické preteky L’ETAPE Slovakia by Tour de France vracajú na cesty v okolí Bratislavy a neobídu opäť ani naše Lozorno! 🚴🙌🏻✨🤩🥳😎

Organizátori nás požiadali o zdieľanie informácie a prosby ohľadom hľadania dobrovoľníkov, keďže tak ako skutočná Tour de France, tak ani slovenská verzia sa nezaobíde bez pomoci a koordinácie prejazdu účastníkov a pelotónu cez jednotlivé mestá a obce.
Práve ✨DOBROVOĽNÍCI✨ boli v predošlých ročníkoch kľúčoví v celej organizácii, zabezpečení trasy, navigovaním, či pri zaistení bezpečnosti účastníkov a vytvorení celkovej atmosféry pretekov.

Preto by sme vás radi oslovili, aby ste sa aj v tomto roku pridali k nám a boli súčasťou tohto jedinečného cyklistického zážitku.
➡️ Termín: nedeľa 20.8.2023
➡️ Trasa: Bratislava (Devín, Devínska Nová Ves)-Stupava-Borinka-Lozorno-Jablonové-Pernek-Pezinok-Limbach-Biely Kríž-Kamzík
➡️ V čase: prejazd LOZORNO od 7:00 do 10:30
➡️ odmena: organizátori ponúkajú balík s obsahom - vody, bageta, oficiálneho merchu podujatia, darčeky od partnerov a samozrejme určitú finančnú odmenu
➡️ Ak máte záujem, tak sa prihláste na linku TU
➡️ Alebo ak máte otázky, napíšte sem: dag.belak2@gmail.com.
🚴 🙌🏻 🚴‍♀️
Ďakujeme!