Aktuality - Obecné hody 2023

Obecné hody 2023 1

pozývame všetkých!

👉OBECNÉ HODY V LOZORNE👈

Kto nebude 30. júla vylihovať niekde na dovolenke, tak sa môže tešiť na naše OBECNÉ HODY. Nemusíte cestovať po svete, lebo prinesieme kúsok sveta do Lozorna... A to energiu slnečnej Brazílie, saharský závan Afriky, atmosféru bretónskej taverny a nakoniec jamajské rytmy.

🎶Hudobný program začína o 16:00 a končí o 22:30 hod. Najprv kúzelnícky majster Talostan (okrem iných čarov) vykúzli úsmev na tvárach vašich detí. Po ňom sa budú striedať bubeníci kapely Maribondo a ich brazílske rytmy 🪘🪘, náš mužský spevácky zbor Enem tak 🎵a mažoretky Soffinky.

Africký spevák a gitarista 🎸Mustapha El Boudani vás očarí podmanivým hlasom a dušou nomáda. Predstaví vám tradičný, autentický folklór a saharskú hudbu, ktorá sa dnes hrá 🏜.

Hudobné zoskupenie Roc´hann vám prinesie bretónske piesne o láske, mori a námorníkoch ⚓️, osviežujúce ako pinta cidru, ktorých rytmus vás okamžite pozve do tanca.

Koho neroztancuje Roc´hann, toho zaručene rozhýbe skupina Polemic 😍. Tá bude čerešničkou na torte nášho „hodového menu“. Známa slovenská kapela, hrajúca štýl ska a reggae, funguje už tridsaťpäť rokov. Chlapci nám prinesú osviežujúci koktejl známych piesní i nových letných hitov.

Počas hodov bude aj obľúbený domáci remeselnícky jarmok „Lozorské všelico“. Ten bude prebiehať v čase od 15:00 do 20:00 hod.
Nebude chýbať ani futbalový hodový zápas⚽️, chutné gastroobčerstvenie 🍔🍺🍷a vtipný Fotokútik 📷.
Podujatím nás bude sprevádzať obľúbený moderátor Roman Bomboš 🎤.

Vidíme sa na hodoch priatelia!

Dátum vloženia: 27. 7. 2023 10:29
Dátum poslednej aktualizácie: 27. 7. 2023 10:31