Aktuality - Poplatky za znečisťovanie ovzdušia malými zdrojmi znečisťovania

Poplatky za znečisťovanie ovzdušia malými zdrojmi znečisťovania 1

povinnosť oznámenia pre právnické osoby a FO-podnikateľov do 15.2.2023

Obec Lozorno ako správca poplatku za znečisťovanie ovzdušia upozorňuje všetkých prevádzkovateľov malých zdrojov znečisťovania ovzdušia na území obce Lozorno, že najneskôr do 15.02.2023 povinní oznámiť Obecnému úradu skutočnosti rozhodné pre určenie výšky tohto poplatku za rok 2022. Táto povinnosť sa týka všetkých prevádzkovateľov malých zdrojov znečisťovania ovzdušia  (napr. kotol, krb, autoservis, malá prevádzka a pod.) s výnimkou fyzických osôb – nepodnikateľov.

Bližšie informácie a príslušné tlačivo Vám radi poskytneme pri Vašej osobnej návšteve na Obecnom úrade v úradných hodinách, telefonicky na t.č. 02/6920 4317 alebo mailom na adrese dane@lozorno.sk

VZN č. 17/2020  o poplatkoch za znečisťovanie ovzdušia malými zdrojmi znečisťovania na území obce Lozorno

Nepodaním oznámenia sa prevádzkovateľ malého zdroja vystavuje riziku uloženia sankcie a dorúbenia poplatku postupom podľa zákona.

Ďakujeme, že platíte obecné dane a poplatky!

Dátum vloženia: 7. 2. 2023 10:52
Dátum poslednej aktualizácie: 7. 2. 2023 11:27