Aktuality - Vyšlo ďalšie číslo obecného Spravodaja

Vyšlo ďalšie číslo obecného Spravodaja 1

č. 5/2022

V najnovšom čísle obecného Spravodaja sa obzrieme za krásnymi jubileami našich obecných spolkov: Klub turistov oslávil 40. výročie svojho založenia (za ktorú získali aj zlatú plaketu Klubu slovenských turistov), a "tridsiatku" oslávila naša Jednota dôchodcov. Pripomenuli sme si aj obecné podujatie "Mesiac úcty k starším", na ktorom vystúpili deti z MŠ Lozorno, žiaci a žiačky SZUŠ Lozorno, Mažoretky SOFFI, spievajúce deti zo Superar, a spevácke skupiny Loza a Enem tak. Z októbrovej výsadby lipovej aleje nám správu podali organizátori - p. Jana Sheppard a p. Ľubomír Jochim, Lukáš Jánoš nám zas sprostredkoval správu z tenisového turnaja Šonaj Cup, Trnkovci z októbrového Lozorského Pedálu, a pán Peter Vrbinčík sa s nami podelil o svoje dojmy zo zdolania ikony Álp - Matterhornu. No a titulka je zaslúžene venovaná našej pýche - "Dračiemu dubu", ktorý zvíťazil v aktuálnom ročníku populárnej ankety Strom roka!

O tomto všetkom a ešte oveľa viac sa dočítate v najnovšom čísle. Nech sa páči, pokojne si vyložte nohy, navarte teplého čaju a začítajte sa :-)

SPRAVODAJ 5/2022 (3.91 MB)

2022_10_oktober.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 3,91 MB