Aktuality - Zber kuchynského odpadu a kuchynského oleja

kos

Od 7. 7. začíname so zberom kuchynského odpadu a oleja z domácností

Od júla začíname v Lozorne so zberom kuchynského odpadu a kuchynského oleja

Záujemcovia o zber kuchynského odpadu sa musia prihlásiť vyplnením elektronického formulára, alebo osobne v kancelárii Lozorno, spol. s r. o. či na obecnom úrade.

► Kuchynský odpad sa bude zbierať v kompostovateľných vrecúškach, ktoré budú odovzdané záujemcom spolu so zbernými vedierkami.

► Vedierka i vrecúška si budete môcť po registrácii vyzdvihnúť taktiež v kancelárii Lozorno, spol.  s r. o. aj na obecnom úrade.

► Vedierka i vrecúška sú zdarma a k dispozícii budú predbežne od 6. 7. 2021.

Kuchynský olej sa bude zbierať v pevne zatvorenej PET fľaši. Záujemcom o takýto zber radi poskytneme lieviky na lepšie prelievanie oleja do PET fľaší.

Zber bude prebiehať 1x do týždňa vždy v stredu dopoludnia. Prvý zber sa uskutoční v stredu 7. 7. 2021.
Tešíme sa, že spolu môžeme opäť ďalším krokom vpred pomôcť k väčšej ochrane životného prostredia! Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o túto službu.
Dátum vloženia: 2. 7. 2021 16:48
Dátum poslednej aktualizácie: 2. 7. 2021 17:12