Aktuality - Zisťovanie záujmu o očkovanie mobilnou očkovacou jednotkou

mobilna ockovacia jednotka

Obec Lozorno v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom ponúka registráciu na očkovanie mobilnou očkovacou jednotkou

Obec Lozorno v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom ponúka registráciu na očkovanie mobilnou očkovacou jednotkou

Občania, ktorí majú záujem o očkovanie proti ochoreniu Covid-19 a ešte sa nestihli dať zaočkovať , môžu nás kontaktovať na t. č. 0910 908 772 (p. Eva Valentová). Bratislavský samosprávny kraj ponúka túto možnosť občanom Lozorna prostredníctvom výjazdovej očkovacej jednotky, ktorá očkovanie zrealizuje v Lozorne. Dátum a čas bude ešte upresnený. Dávame do pozornosti aj alternatívu zaočkovať imobilných občanov alebo občanov starších, ktorí nemajú možnosť dopraviť sa do očkovacích priestorov sami, že k nim výjazdová jednotka príde priamo do domácnosti.

K dispozícii sú vakcíny Corminaty (Pfizer) a Jansen (Johnson&Johnson).

Budeme radi, ak Vám s očkovaním budeme vedieť pomôcť a spoločne ochránime zdravie nás všetkých.

Dátum vloženia: 19. 10. 2021 11:08
Dátum poslednej aktualizácie: 19. 10. 2021 11:16