Aktuality - Zmena režimu na Oddelení dokladov Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách

ORPZ Malacky

odo dňa 2.2.2022 do odvolania

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Malackách informuje, že z personálnych dôvodov (ochorenie pracovníčok na Covid-19) nebude na oddelení dokladov Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Malackách odo dňa 2.2.2022 až do odvolania zabezpečený príjem žiadostí na vybavenie dokladov (OP, VP a cestovný pas), pričom žiadosť na vybavenie uvedených dokladov si občania môžu podať na ktoromkoľvek oddelení dokladov Policajného zboru v rámci SR. Najbližšie oddelenie dokladov sa nachádza na Okresnom riaditeľstve PZ v Senici a v Bratislave. Výdaj už vyhotovených dokladov je aj naďalej zabezpečený na tunajšom pracovisku.

Viac informácii v priloženom Oznámení

oznam o zmene režimu na Oddelení dokladov OR PZ Malacky-obce.pdf