Obec Lozorno
obec Lozorno

Dočasné opatrenie na obecnom úrade a na zbernom dvore v súvislosti s druhou vlnou pandémie COVID-19

Info

• Vzhľadom na aktuálne opatrenia ústredných orgánov  smerujúce k prevencii a zamedzeniu šírenia nákazy koronavírusom sa od  pondelka 04.01.2021 do odvolania  obmedzuje  prístup verejnosti do priestorov obecného úradu a ruší sa osobné vybavovanie stránok. Úctivo žiadame občanov, aby rešpektovali tieto obmedzenia a  svoje osobné návštevy na Obecnom úrade v Lozorne odložili. Akékoľvek neodkladné úradné záležitosti je možné naďalej  vybaviť písomným alebo elektronickým  podaním, prostredníctvom  telefonického alebo mailového styku.

• Akékoľvek písomné podania môžete poslať poštou alebo vhodiť priamo do schránky na to určenej na budove obecného úradu. Prijatie písomného podania do tejto schránky Vám na požiadanie radi obratom potvrdíme mailom.

• Úhradu miestnych daní a poplatkov  prosím realizujte bezhotovostným (bankovým)  prevodom na účet uvedený v rozhodnutí o výrube dane alebo v oznámení o určení poplatku (ktoré Vám boli alebo budú doručené).

• Úhradu za vodné a stočné realizujte na účet uvedený na faktúre.

• E-mailom alebo telefonicky môžete komunikovať priamo s jednotlivými oddeleniami/referátmi obecného úradu. Kontakty sú zverejnené na www.lozorno.sk. Vzhľadom na logicky očakávaný nárast tohto typu požiadaviek a agendy, ako aj obmedzenosť personálnych zdrojov by sme  radi poprosili o Vaše pochopenie a  trpezlivosť. V prípade, ak sa Vám pri telefonovaní neozveme ihneď, prosíme, aby ste zavolali neskôr alebo využili formu kontaktu mailom. Telefonické a e-mailové kontakty nájdete TU.

• Zberný dvor bude počnúc 04.01.2021 do odvolania rovnako zatvorený.

• Ruší sa pravidelná  „káva u starostu“.

Radi by sme Vás ubezpečili, že všetky opatrenia slúžia výlučne  na ochranu zdravia Vás   ako i zamestnancov obce a budú postupne uvoľňované v závislosti od odoznenia   nepriaznivej  epidemickej situácie.

Obec Lozorno Vám ďakuje za pochopenie  a rešpektovanie uvedených opatrení a odporúčaní, zároveň sa Vám  ospravedlňujeme za prípadné obmedzenia s nimi spojené!

Dátum vloženia: 4. 1. 2021 12:56

Spolky a organizácie
v-obraze
Mobilná aplikácia

Prináša prehľad aktualit z webu mesta. Občiania sú informovaní o novo vložených správach a upozormeniach, dozvedia sa včas o organizovaných akciách, môžu si prehliadnuť fotografie alebo dokumenty vyvesené na úradnej tabuli.

Google playApp store