Aktuality - Obecný úrad Lozorno je až do odvolania v prevádzke s obmedzeným režimom prístupu verejnosti

Žiadame občanov, aby komunikovali s Obecným úradom LEN elektronicky alebo telefonicky

Obecný úrad funguje v obmedzenom režime

Obecný úrad Lozorno je až do odvolania v prevádzke s obmedzeným režimom prístupu verejnosti, tzn. funguje v režime nestránkových dní.

Žiadame občanov, aby komunikovali s Obecným úradom LEN elektronicky alebo telefonicky. Podania je taktiež možné urobiť elektronicky, poštou alebo písomne po telefonickom dohovore na podateľni (tel. č. 02/ 6920 4319).

Odporúčame občanom využívať aj schránku pre doručenie písomností umiestnenú na budove Obecného úradu.

Obecný úrad do odvolania overuje listiny a podpisy len po predošlom telefonickom dohovore!
Stavebný úrad je do odvolania pre návštevníkov zatvorený (tel: 02/6920 4350, 0905 107 238).

Vo výnimočných a neodkladných prípadoch je aj výkon matričných úkonov možný LEN po predchádzajúcom telefonickom dohovore u príslušného referenta (tel.: 02/6920 4330).

Žiadame občanov, aby na komunikáciu využili nižšie uvedené kontakty: kontakty/

Obec Lozorno Vám ďakuje za pochopenie a rešpektovanie uvedených opatrení.

Ing. Silvia Sadloňová

prednosta Obecného úradu